czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 3985

Wyróżnienie dla trenera Winnersów

Medaliści Mistrzostw Świata w siatkówce z 2014 odebrali w poniedziałek z rąk prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe. W uroczystości udział wzięli także złoci medaliści MŚ w Meksyku.

28 października minęło 40 lat od tego sukcesu. Prezydent wręczył siatkarzom albumy "25 lat wolnej Polski" z pamiątkowym wpisem. Wśród zaproszonych mistrzów był obecny trener MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice Pan Wiesław Czaja.

wiesław czaja
Wiesław Czaja wyróżniony przez Prezydenta RP.


Wiesław "Zwierz" Czaja - przydomek wszystko wyjaśnia - Wiesiek był wielki i niesamowicie silny. To był najmocniejszy fizycznie siatkarz w naszej grupie. Miał wspaniałe warunki fizyczne i na boisku potrafił z tego skorzystać. Był typowym wykonawcą. A do tego poza boiskiem imponował skromnością. Dobry człowiek - zawsze obecny, ale jakby nieobecny w grupie. Taki typ, którego nigdy nie widzisz, ale z drugiej strony wiesz, że jest w grupie i gotowy do pomocy - tak sylwetkę trenera czechowickiego zespołu przybliża Ryszard Bosek.

Adam Prończuk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.