czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 2 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2290

Tenis stołowy na topie

Ostatnie dwa tygodnie były bardzo obfite w sukcesy zawodników MKS Czechowice-Dziedzice. Wszystko zapoczątkowała Agata Paszek która zdominowała turniej Memoriału Karla Michalského w czeskiej Karwinie, zdobywając 3 złote medale w kategorii kadetów, open oraz gry podwójnej.

Reklama

Kolejne powody do zadowolenie przyszły tydzień później podczas II wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego juniorów gdzie ponownie Agata Paszek nie znalazła sobie równych, pokonując w finale 3:2 Sandrę Hetnał z LITS Anders Żywiec zapewniła sobie awans na zawody ogólnopolskie,które w dniach 12-14.12.2014 odbędą się w Brzegu Dolnym.

tenis stołowy
Liga juniorek w tenisie stołowym · fot. Paweł Mazur


29 listopada odbył się finałowy turniej Śląskiej Ligi Juniorek. Nasz drużyna w składzie Kapek Patrycja, Paszek Agata oraz Kopeć Justyna powtórzyła sukces z poprzedniego roku wygrywając wszystkie spotkania i została Drużynowym Mistrzem Śląska. W finale nasze dziewczęta po zaciętym spotkaniu pokonały PSKS Beskidy 3:2. Dzień później odbył się II wojewódzki turniej kwalifikacyjny seniorów. W zawodach świetnie spisała się dwója naszych tenisistów w turnieju mężczyzn świetny wynik uzyskał Adam Ramenda który zajął 4 miejsce ulegając w całym turnieju tylko zawodnikom występującym w 1 lidzie, Kamilowi Michalikowi oraz Bartoszowi Kwodawskiemu. W turnieju kobiet kolejny bardzo udany występ zaliczyła Agata Paszek. Nasza kadetka zameldował się na 6 pozycji. To bardzo dobry wynik Agaty patrząc na młody wiek naszej zawodniczki.

aka / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.