czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3375

Turniej szachowy dla dzieci

W dniach 22-23 listopada w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Mistrzostwa Śląska dzieci do lat 7, oraz Otwarty Puchar Województwa Śląskiego dzieci do lat 9 i 12 w szachach.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 4 gościła w swoich progach aż 149 uczestników wraz z rodzicami, opiekunami i trenerami. Turniej zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy "Strażak" Zabrzeg stał na bardzo wysokim poziomie, na starcie zameldowała się niemalże cała czołówka województwa, włącznie z finalistami przyszłorocznych Mistrzostw Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Spośród dzieci z naszej gminy najlepiej spisały się: Julia Wojtas (3 miejsce w grupie do 12 lat), Ewa Czerwińska (5 miejsce w grupie do 7 lat) oraz Dagmara Baran (10 miejsce w grupie do 9 lat). Wszystkie te zawodniczki reprezentują zabrzeskiego "Strażaka". Uroczyste rozdanie nagród uświetnili swoją obecnością gospodarz miasta, burmistrz Marian Błachut, gospodarz obiektu, dyrektor Joanna Bogus oraz Prezes Śląskiego Związku Szachowego, Paweł Więcek.

LKS "Strażak" Zabrzeg składa podziękowania Panu Burmistrzowi Czechowic-Dziedzic oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach okazane wsparcie i pomoc przy organizacji Mistrzostw.

Kazimierz Polok

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.