Sport

  • 9 grudnia 2014
  • 5 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2667

Plan przygotowań MRKS-u

Już 8 stycznia przyszłego roku, pod wodzą nowego trenera Marcina Biskupa przygotowania do rundy wiosennej w bielskiej lidze okręgowej rozpoczną piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice. Nasza drużyna trenować będzie na sztucznym boisku MOSiR, na hali, siłowni, oraz w terenie, a w planie czechowiczanie mają także ponadto rozegranie przynajmniej siedmiu spotkań kontrolnych.

Na pierwszych zajęciach w nowym roku zawodnicy MRKS-u spotkają się w czwartek - 8 stycznia, kiedy to trenować będą na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR. W pierwszych tygodniach czechowiczanie formę szlifować będą także w terenie, wykorzystując pobliskie góry, a także na hali. Sparingowy "serial" podopieczni Marcina Biskupa zainaugurują 31 stycznia potyczką z beniaminkiem IV ligi śląskiej - GKS Radziechowy-Wieprz. W lutym - oprócz "dogrywanego" jeszcze jednego test-meczu, nasz zespół zmierzy się m.in. z Czarnymi-Góralem Żywiec i Niwą Nowa Wieś, a poniedziałki zamiast na hali spędzi w Siłowni-Fitness Parku, gdzie wzorem ubiegłego roku przeprowadzi kilka jednostek wytrzymałościowych, pod okiem instruktorki Elżbiety Zarębskiej. Marzec to już z kolei typowe treningi na boisku, "przeplatane" kontrolnymi starciami ze Zniczem Jankowice i trzecioligową Sołą Oświęcim. Na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej (21.03) i spotkaniem ze Świtem Cięcina (28.03), czechowiczanie w wewnętrznej grze skonfrontują także siły z A-klasowymi rezerwami.

Plan sparingowy MRKS Czechowice-Dziedzice (Zima 2015):

31.01 (sobota - godz.11:00, MOSiR) - GKS Radziechowy-Wieprz /IV liga śląska, gr.II; 14. miejsce/
3.02 (wtorek - godz.17:00, MOSiR) - Czarni-Góral Żywiec /IV liga śląska, gr.II; 8. miejsce/
14.02 (sobota - godz.11:00, MOSiR) - sparing w trakcie ustalania
21.02 (sobota - godz.11:00, MOSiR) - Niwa Nowa Wieś /IV liga małopolska, gr.zachodnia; 8. miejsce/
28.02 (sobota - godz.11:00, MOSiR) - Rekord Bielsko-Biała /I Liga Wojewódzka Juniorów, 7. miejsce/
6.03 (piątek - godz.18:30, MOSiR) - Znicz Jankowice /Liga okręgowa Katowice, gr.I; 4. miejsce/
14.03 (sobota - godz.12:00, Oświęcim) - Soła Oświęcim /III liga małopolsko-świętokrzyska; 2. miejsce/
21.03 (sobota - godz.11:00, MOSiR) - gra wewnętrzna z MRKS II


Plan sparingowy MRKS-u może jeszcze ulec drobnym korektom, niewykluczone jest także rozegranie meczów sparingowych w nieujętych powyżej terminach. Jeśli chodzi o sprawy personalne - póki co na konkrety jest jeszcze zbyt wcześnie, aczkolwiek już po ostatnim meczu rundy jesiennej chęć odejścia z drużyny wyraził tylko Michał Puchała. Sporych zmian nie należy się zatem spodziewać, choć kierownictwo klubu poszukuje wzmocnień na kilku pozycjach.

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.