czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 4 stycznia 2015
  • 9 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1797

"Trójka" zagra w Hiddenhausen

Za nami:

9 stycznia do niemieckiego Hiddenhausen pojadą młodzi piłkarze z UMKS Trójka Czechowice. Zespół młodzików, prowadzony przez Jarosława Szwed, został zaproszony przez niemieckiego partnera na międzynarodowy turniej halowy w piłce nożnej U-12.

Jednym z pięciu partnerskich miast Czechowic Dziedzic jest Hiddenhausen - to miasto w północno - zachodnich Niemczech w okręgu Herford, w kraju związkowym Nadrenia Północna - Westfalia. Hiddenhausen jest miastem o powierzchni 23,87 km2 i liczbie mieszkańców wynoszącej 21 tys., powstałym w 1969 roku.

Pierwsze kontakty zostały nawiązane w latach osiemdziesiątych. Umowę o partnerstwie podpisano 13 marca 1991 r. w Hieddenhausen w Niemczech. Współpraca opiera się na wymianie grup dziecięco-młodzieżowych, oraz na wymianie kulturalnej.

Dzięki tej współpracy nasi zawodnicy będą mieli okazję zagrać w pięknych halach sportowych i skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami z Niemiec.

Udział w turnieju wezmą następujący zawodnicy: Jakub Ziębiński,Daniel Zużałek,Kacper Kołodziej, Dawid Bieńko,Klaudia Mędroń,Maksymilian Kwaśniak,Dominik Kania,Adam Adamowicz,Oskar Zych.Tymoteusz Siwik ,Wojciech Gancarczyk. Bartłomiej Kobiela.Opiekunowie Jarosław Szwed,Tomasz Zużałek

Szczegóły turnieju: www.jsghiddenhausen.de/index.php/2012-12-12-13-42-48/d-turnier-jsg/d-jugend-turnier-2015

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Trójka" zaprasza na treningi piłki nożnej wszystkich chętnych, gdyż jest to odpowiedni czas, aby dołączyć do drużyn młodzieżowych, które po przerwie świąteczno-noworocznej niebawem wznowią już treningi i zaczną przygotowania się do rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2014/2015.

aka / czecho.pl, źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.