
Sport
- 12 lutego 2015
- wyświetleń: 3017
Wybrano nowy zarząd LKSu Kaniów
Podczas sobotniego Walnego Zebrania LKS Przełom Kaniów wyłoniony został nowy zarząd klubu na lata 2015-2016. Prezesem Klubu został Grzegorz Wieczorek. Jak podkreślił prezes, zmiana decyzji z grudnia jest wynikiem dobrych rezultatów rozmów z wójtem Arturem Beniowskim.

Kolejne funkcje w zarządzie objęły osoby, które wcześniej nie były członkami klubu. Wiceprezesem został obecny kierownik juniorów Łukasz Jonkisz, skarbnikiem Urszula Ochman, a sekretarzem Mirosław Kołodziejczyk. W zarządzie ponadto będą pracować: Antoni Wojsław, Tadeusz Bodzek, Grzegorz Ciućka, Józef Łuczkowski i Szymon Maślanka.
ZOBACZ TAKŻE

Inauguracja rundy jak z marzeń. Sokół Zabrzeg pokonuje wyżej notowanego rywala

Świetny start rundy wiosennej MRKS. Pewne zwycięstwo z Podhalanką Milówka

Materiał partneraNowy Rok z "360 Progress"

[WIDEO, FOTO] Społeczność Sokoła Zabrzeg zebrała się na spotkaniach świątecznych

Wysoka przegrana Sokoła Zabrzeg z Sokół Zabrzeg BAP PIAST GOL Bieruń

LKS Ligota wygrywa zaległy mecz z GLKS Wilkowice
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.