czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 marca 2015
  • 28 marca 2015
  • wyświetleń: 1515

Finałowy Turniej Tenisa Stołowego

Za nami:

Sport to nie tylko zdrowie, ale także rywalizacja o wysokie miejsca i walka o nagrody. Już w sobotę, 28 marca na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Ligocie rozegrany zostanie Finałowy Turniej Tenisa Stołowego.

Reklama

Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe:
- godz. 9.00 klasy 1-4 szkoły podstawowej
- godz. 10.00 klasy 5-6 szkoły podstawowej
- godz. 12.00 gimnazjum.

We wszystkich kategoriach ustalony zostanie dodatkowy podział na dziewczęta i chłopców. Zapisy do turnieju przyjmowane będą 15 minut przed rozpoczęciem gier w danej kategorii. Wpisowe wynosi 3 zł od osoby, 5 zł za udział w dwóch kategoriach. Puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników zostaną wręczone 15 minut po zakończeniu gier w kategorii.

Szczegółowy regulamin Grand Prix Czechowic-Dziedzic można znaleźć na stronie: www.mksczechowice-dziedzice.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 505-720-869.

Organizatorami wydarzenia są: MOSIR Czechowice-Dziedzice, Zespół Szkół w Ligocie oraz sekcja tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.