czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 marca 2015
  • wyświetleń: 2019

B. Gajda zagrał w meczach z Maltą

Młodzieżowa reprezentacja Polski U-16, bez większych problemów, dwukrotnie pokonała rówieśników z Malty. W obydwu spotkaniach pokaz umiejętności zaprezentował czechowiczanin Bartłomiej Gajda.

Reklama

B. Gajda zagrał w meczach z Maltą
Bartek Gajda zagrał w meczach z Maltą. · fot. Jarek Gajda


Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego najpierw 18 marca pokonali gospodarzy w stosunku 3:1, a dwa dni później również dali popis umiejętności, pokonując rywali 3:0. W obydwu meczach zagrał Bartłomiej Gajda, zaliczając 10 i 11 mecz w kadrze Polski. Losy wyjazdu czechowiczanina ważyły się do ostatniej chwili. Przyczyną wahania był uraz, którego nabawił się na kilka dni przed wyjazdem. Po raz kolejny na nogi postawił piłkarza fizjoterapeuta MRKS Pan Stanisław Łukasik, któremu należą się wielkie słowa podziękowania.

A już za miesiąc reprezentacja U-16 uda się na bardzo trudny i prestiżowy turniej do Izraela - Development UEFA, w którym zmierzy się z gospodarzami, a także ekipami z Turcji i Ukrainy.

Jarek Gajda

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.