czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1479

3. miejsce tenisistek z Ligoty

We wtorek, 14 kwietnia w Zespole Szkół w Ligocie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk w Tenisie Stołowym. W klasyfikacji drużynowej brąz zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Ligocie.

Finał Wojewódzkich Igrzysk w Tenisie Stołowym - 14.04.2015 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Rozgrywki, w których wzięli udział młodzi pasjonaci tenisa stołowego z kilkunastu szkół z terenu całego Śląska trwały cztery godziny. Rywalizacja była bardzo zacięta. Tym bardziej cieszy więc wysokie, trzecie miejsce dziewcząt, reprezentujących Szkołę Podstawową w Ligocie. Igrzyska w Ligocie, w klasyfikacji drużynowej dziewcząt, wygrały reprezentantki Zespołu Szkół w Mysłowicach. W klasyfikacji drużynowej chłopców zwyciężyli młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 67 w Katowicach. Tenisiści z Zabrzega uplasowali się na ósmym miejscu.

Zawody odbyły się pod patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. W jego imieniu, gratulacje, medale i upominki dla zwycięzców przekazał jego zastępca Maciej Kołoczek.

Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk w Tenisie Stołowym

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.