czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 24 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1429

2.miejsce na Zawodach Pływackich

W sobotę, 18 kwietnia na basenie "Perła" przy Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy, odbyły się XXV Mistrzostwa Pływackie Związku Harcerstwa Polskiego. W mistrzostwach tych wzięli udział tradycyjnie także członkowie hufca z Czechowic, którzy stanowili również reprezentację Chorągwi Śląskiej ZHP (członkowie HKP "Mewa", 4 HDW, 14 DH oraz jeden reprezentant z Hufca Sosnowiec).

Reprezentacja Chorągwi Śląskiej zajęła drużynowo II miejsce, a zawodnicy indywidualnie wiele medali i dyplomów. Szef Klubu Pływackiego "Mewa" phm. Stanisław Londzin otrzymał także od swoich podopiecznych w formie podziękowania statuetkę dla najlepszego trenera.

- Dziękujemy naszym sponsorom dzięki, którym nasz wyjazd był możliwy tj, firmie HB Unibud, firmie Hewalex oraz Urzędowi Miejskiemu w Czechowicach-Dziedzicach. Dziękujemy rodzicom za słowa wsparcia oraz opiekunom za pomoc w organizacji wyjazdu - piszą zawodnicy. 

Przypomnijmy, że w marcu Hufiec Czechowice-Dziedzice był organizatorem Mistrzostw Pływackich Chorągwi Śląskiej, w których zajął I miejsce.

Stanisław Londzin

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.