Sport

  • 15 lipca 2015
  • 26 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2368

Ruszają zapisy do VI edycji Ligi Orlika

Lubisz sport zespołowy? Szczególnie upodobałeś sobie piłkę nożną? Zbierz drużynę i weź udział w VI edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!

Zespoły, które chcą wziąć udział w lidze muszą liczyć co najmniej 8, ale nie więcej niż 15 osób (wszyscy zawodnicy muszą być pełnoletni. W szczególnych przypadkach dopuszcza się jednak udział osoby niepełnoletniej za okazaniem specjalnego oświadczenia podpisanego przez opiekunów prawnych. W drużynie mogą być zgłoszone co najwyżej dwie osoby czynnie grające w piłkę nożną pod szyldem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Rozgrywki toczyć się będą w dwóch rundach: jesień - wiosna (mecz i rewanż). Spotkania prowadzone będą przez profesjonalnych i czynnych sędziów zrzeszonych w Polskim Kolegium Sędziów Piłki Nożnej. Mecze odbywać się obędą w piątki i soboty. Wpisowe od każdej drużyny wynosi 900 zł. Liczba drużyn w lidze ograniczona - o przyjęciu do ligi decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wpłaty należy dokonać na spotkaniu organizacyjnym lub wcześniej u organizatora.

Zapisów można dokonywać drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres bestwinaorlik@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie: http://www.gminabestwina.info - zakładka TURNIEJE -> Orlik 2012.

BM / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.