Reklama

Sport

  • 16 sierpnia 2015
  • 26 września 2015
  • wyświetleń: 6395

Memoriał Henryka Puzonia

Za nami:

IX Międzynarodowy Memoriał Henryka Puzonia oraz Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego odbędzie się już w najbliższą sobotę. Na jego uczestników, jak i kibiców czekają nowe konkurencje, gdyż zgodnie z zeszłorocznymi obietnicami, organizatorzy wprowadzają do harmonogramu imprezy: nordic walking na 7,61 km oraz dogtrekking na 10,5 km.

Nowe otwarcie Memoriału
Zapisy już trwają - zapraszamy. Memoriał odbędzie się 26 września 2015r. o godz. 9,50 w Zabrzegu. Sponsorem głównym imprezy jest Grupa Lotos. · fot. memorialhenrykapuzonia.pl


Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z Nadleśnictwem Bielsko oraz Fundacją: Mam kota na punkcie psa. Obie dyscypliny łączą w sobie element współzawodnictwa sportowego oraz edukacji w zakresie gospodarki leśnej, a także pomocy na rzecz bezdomnym zwierzętom.

Trasa dogtrekkingu będzie identyczna z tą dla biegaczy w biegu głównym na 10,5 km, natomiast dla "kijkarzy" będzie wiodła: ul. Do Zapory, Koroną Jeziora Goczałkowickiego i leśną ścieżką edukacyjną w Zabrzegu. Puchary dla najlepszych fundują: Burmistrz Czechowic-Dziedzic oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Bielsko.

Głównym punktem Memoriału pozostaje bieg na 10,5 km na niezmiennej od lat trasie. W tegorocznej rywalizacji planowany jest udział ponad 200 zawodników z Polski oraz z zagranicy. Nowością dla biegu głównego jest formularz zgłoszeniowy umożliwiający płatności elektroniczne, jak również pomiar czasu za pomocą chipów. Zabrzeg jest stałym punktem na mapie dla biegaczy dzięki jednej z piękniejszych tras biegowych, profesjonalnej obsłudze zawodów, rodzinnej atmosferze oraz atrakcyjnym nagrodom dla zwycięzców. Organizatorzy nie zapominają o najmłodszych, dla których zostaną przygotowane nowe trasy biegowe na obiekcie LKS Sokół, z nowymi dystansami oraz cennymi nagrodami.

Memoriał buduje swoją markę również poprzez kolejną już nominację w Plebiscycie na najlepsze wydarzenie biegowe roku, organizowanym przez Festiwal Biegowy w Krynicy. Na stronie internetowej: http://www.memorialhenrykapuzonia.pl można odnaleźć link do strony plebiscytowej oraz uzyskać wszelkie informacje o konkurencjach, regulaminach, trasach, a także zapisach.

Każdy uczestnik IX Międzynarodowego Memoriału Henryka Puzonia oraz Biegu Koroną Jeziora Goczałkowickiego w ramach pakietu startowego otrzyma koszulkę biegową, pamiątkowy medal, posiłek oraz napoje.

Zapisy już trwają - zapraszamy. Memoriał odbędzie się 26 września o godz. 9,50 w Zabrzegu. Sponsorem głównym imprezy jest Grupa Lotos.

ups / czecho.pl

źródło: memorialhenrykapuzonia.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.