Reklama

Sport

  • 26 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2831

Finałowy turniej Grand Prix - zdjęcia

W niedzielę, 23 sierpnia na boiskach plażowych MOSiR-u odbył się finałowy turniej z cyklu Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej w kategoriach kobiet i mężczyzn.

Finałowy turniej Grand Prix - 23.08.2015 · fot. Paweł Mazur


W kategorii kobiet mistrzyniami Czechowic-Dziedzic na 2015 rok zostały Wioletta Komisarczyk oraz Julia Kurpanik. Na drugim stopniu podium stanęły Kamila Colik w parze z Martyną Cholewą. Brązowy medal wywalczyły czechowiczanki, Magdalena Dzikowska/Weronika Przebinda.

W rywalizacji panów rywalizacja była tak wyrównana, że decydowała dyspozycja dnia, najlepiej dysponowani okazali się Michał Żwak w parze z Mateuszem Kukulskim, którzy w tie break pokonali parę Jakub Białas/ Tomasz Wojciechowski. Trzecie miejsce wywalczyli Łukasz Stawowski i Daniel Pawlik z Czechowic-Dziedzic.

Wszyscy uczestnicy turnieju finałowego otrzymali koszulki a najlepsze trzy pary medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W całym cyklu wystartowało 136 zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach. Już 30 sierpnia turniej finałowy w kategorii mikst w którym zagra osiem najlepszych par z całego cyklu Grand Prix. Dziękujemy wszystkim za udział i sportową postawę, zapraszamy za rok.

Paweł Mazur

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.