czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 listopada 2015
  • 13 grudnia 2015
  • wyświetleń: 7824

Starcie w Strefie Mega Mocy - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj

Pociąg do Stacji Forma, autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, zagościł 11 grudnia na stacji Fitness Park, gdzie odbyło się "Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy" o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Reklama

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy - 11.12.2015 · fot. Elżbieta Zarębska, Jurczak


Zawody zostały przeprowadzone w trzech konkurencjach - wyciskanie sztangi leżąc na ławce na maksymalny ciężar w kategorii open według formuły Wilks'a, martwy ciąg na maksymalny ciężar w kategorii open według formuły Wilks'a oraz podciąganie na drążku dowolnym chwytem na ilość powtórzeń.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia klasy międzynarodowej Grzegorz Leski oraz Damian Kulig. Organizatorem imprezy była Elżbieta Zarębska, której już od pięciu lat udaje się z dużym powodzeniem organizować "Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztagi Leżąc" oraz pojedynki w "Strefie Mega Mocy". Obie imprezy zdobyły sobie już spore grono zwolenników i swoje miejsce w kalendarzu imprez w naszym mieście.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fitness Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj