czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3949

Sukces Julii Marek w biegu na 60m

W niedzielę 10 stycznia na mitingu halowym w Brzeszczach, 14-letnia Julia Marek wygrała bieg na 60 metrów przez płotki, ze znakomitym wynikiem 9,59s. Jest to najlepszy wynik w kraju wśród młodziczek!

Julia Marek
Sukces Julii Marek w biegu na 60m · fot. Jan Kobędza


O rok starsza jej koleżanka klubowa Justyna Gąsiorek uzyskała również bardzo dobry wynik 9,95, zapewniając sobie udział w halowych mistrzostwach Polski juniorek młodszych.

Julia przygotowując się do pięcioboju uzyskała również bardzo dobry wynik w skoku wzwyż- 145cm (bez warunków trenowania skoku wzwyż). Dobrze zaprezentowały się nasze dziewczyny w pchnięciu kulą - Marta Stryczek - 10.04m, Justyna Gąsiorek - 9,46m, Kinga Grzyk - 9,01m ustanowiły rekordy życiowe, a Karolina Bumbar uzyskała 9.24m.

Również bardzo dobre wyniki uzyskali Jakub Pająk -7,64s w biegu na 60m młodzików i Justyna Ostyńska w skoku w dal juniorek młodszych - 4,88m

Oby tak dalej!

Jan Kobędza / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.