czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1370

MRKS rozpoczął przygotowania

W miniony piątek treningiem na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, przygotowania do rundy wiosennej w bielskiej lidze okręgowej zainaugurowała drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Premierowe zajęcia poprzedziło krótkie spotkanie organizacyjne, w którym poza zawodnikami i trenerem Marcinem Biskupem uczestniczyli również członkowie zarządu klubu.

Reklama

Pierwsza jednostka treningowa miała luźny charakter, a czechowiczanie zwieńczyli ją krótką gierką wewnętrzną. Wraz z biegiem czasu intensywność zajęć będzie jednak wzrastać, czemu pomóc mają m.in. styczniowe wypady w beskidzkie góry, gdzie gracze MRKS-u "zameldowali" się już w ubiegłą sobotę. Poniedziałki przeznaczone będą z kolei na tzw. "treningi funkcjonalne" w Siłowni Fitness-Parku, które tradycyjnie prowadzić będzie instruktorka Elżbieta Zarębska. Na sztucznym boisku miejscowego MOSiR-u podopieczni Marcina Biskupa pojawiać się będą natomiast dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki), gdzie 9 lutego rozegrają także pierwszy sparing z Nadwiślaninem Gromiec. Nieco wcześniej, bo 30 stycznia nasz zespół wystąpi także w IV Memoriale Im. Krzysztofa Kanika w piłce nożnej halowej, który odbędzie się w Goczałkowicach.

W czechowickiej ekipie tegorocznej zimy nie zanosi na większe roszady kadrowe. Po okresie półrocznego wypożyczenia do Drzewiarza Jasienica powrócił Ryszard Borutko, wiosną w juniorach UMKS-u "Trójki" najprawdopodobniej występował będzie jeszcze Paweł Olek. Wykluczyć pojawienia się nowych zawodników oczywiście nie można, lecz bez wątpienia będą to tylko nieliczne wzmocnienia rywalizacji na poszczególnych pozycjach.

Przypomnijmy, iż po rundzie jesiennej MRKS plasuje się na dziesiątej pozycji w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Wiosenne zmagania czechowiczanie rozpoczną 19 marca o godzinie 15:00, kiedy to na własnym stadionie zmierzą się z Maksymilianem Cisiec.

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.