czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1679

Siatkarski narybek zagrał w Łaziskach

Najmłodsze siatkarki klubu sportowego MKS Czechowice w sobotę w Łaziskach Górnych rywalizowały w turnieju dwójek w pierwszym turnieju o Mistrzostwo Śląska w najmłodszej kategorii wiekowej.

siatkóka, MKS Czechowice
Siatkarski narybek MKS Czechowice walczył w Łaziskach. · fot. MKS Czechowice


Podopieczne trener Joanny Furczyk dzielnie i z wielkim zaangażowaniem walczyły o kazdy punkt z zespołami z Pszczyny, Tychów i Katowic. Miejski Klub Sportowy Czechowice -Dziedzice reprezentowały dzielnie i z bardzo dobrymi wynikami: Iga Maruszcak - Patrycja Choldys, Agata Kóska-Weronika Bodzek, Emilia Furczyk - Marta Błaszcz, Julia Gajda - Patrycja Majdak.

- 23 stycznia rozpoczął się pierwszy etap rozgrywek mini siatkówki dziewczynek dwójek, nasze młode reprezentantki spisały się bardzo dobrze, każda drużyna wróciła z dorobkiem dwóch zwycięstw, biorąc pod uwagę że był to pierwszy tak poważny turniej jestem z nich dumna. Walczyły dzielnie, dając z siebie wszystko. Dodatkowym plusem był wspaniały doping koleżanek, które wspierały siebie gorącym dopingiem, co świadczy o wspaniałej relacji młodych siatkarek. Pierwszy turniej uważam za bardzo udany - tak podsumowała zmagania w Łaziskach trener MKS Joanna Furczyk.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.