Sport

  • 14 marca 2016
  • 19 marca 2016
  • wyświetleń: 1851

XV Memoriał Pływacki w Czechowicach

Za nami:

W sobotę, 19 marca odbędzie się tradycyjny, tym razem XV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. W zawodach mogą wziąć udział zarówno drużyny, jak i zawodnicy indywidualni.

Przebieg zawodów8.45 - rozgrzewka na basenie, odprawa opiekunów drużyn startowych
9.00 - otwarcie zawodów, rozpoczęcie konkurencji
ok. 13.00 - zakończenie zawodów


Zgłoszenia drużyn w postaci listy startowej można składać wyłącznie drogą elektroniczną - e-mailem na adres ofs@tlen.pl do 15 marca do godziny 15.00 na formularzu dostępnym poniżej, który należy prawidłowo wypełnić podając wszystkie wymagane w nim dane i wysłać w postaci załącznika.

Zgłoszenia zawodników indywidualnych można składać drogą elektroniczną na stronie http://www.ofs.org.pl w dziale "Imprezy i zapisy" w odpowiednim formularzu zapisów do 15 marca do godziny 15.00. Zgłoszenia zawodników indywidualnych przyjmowane będą ponadto w dniu zawodów w biurze zawodów najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.MOSiR informuje, że w związku z zawodami basen "Wodnik" będzie nieczynny w godzinach 8.00-15.00

BM / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.