czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1537

Chodziarze LUKS Zabrzeg otrzymali nominacje

W sobotę, 16 kwietnia w Zaniemyślu koło Poznania odbyły się międzynarodowe zawody w chodzie sportowym. W strugach ulewnego deszczu znakomicie zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący LUKS Zabrzeg.

Reklama

Na dystansie 5 km juniorek młodszych trzy nasze dziewczyny uzyskały nominację do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży: Daria Marzec uzyskała czas 28 minut i 31 sekund, Natalia Grobarczyk - 30 minut i 32 sekundy, a Paulina Lubecka - 31 minut i 40 sekund.

Startujący po raz pierwszy na tak dużej imprezie młodzicy urodzeni w 2002 roku Piotr Rutkowski i Patryk Warso uzyskali bardzo dobre wyniki: Piotrek - 28 minut i 17 sekund, a Patryk - 28 minut i 30 sekund. Obaj uzyskali nominację do kadry śląska młodzików. Chłopcy trenują chód sportowy dopiero od kilku miesięcy, jednak dzięki systematycznemu treningowi doszli już do czołówki krajowej w kategorii młodzików.

- Dziewczyny i chłopców od 12 do 15 lat chętnych do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportowej zapraszamy na MOSiR, od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 18.00 - zachęca trener Jan Kobędza.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.