czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 22 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3451

Sukcesy Karateków z UKS Seido Karate Czechowice-Dziedzice

W sobotę, 16 kwietnia Kalwaria Zebrzydowska stała się areną współczesnych samurajów. Turniej w Kalwarii słynie z wysokiej rangi, którego organizatorem jest Kalwaryjski Klub Sportowy Seido Juku Karate.

Reklama

III Ogólnopolski Turniej Seido Karate - 16.06.2016 · fot. UKS Seido Karate Czechowice-Dziedzice


Rekordowa liczba - 274 zawodniczek i zawodników stanęło do rywalizacji na macie w Kalwarii Zebrzydowskiej. W turnieju uczestniczyły reprezentacje ośrodków Seido z całej Polski, a także liczna ekipa Seido Karateka z Anglii wraz z Jun Shihan Brandt. Rozstrzygnięto wiele kategorii począwszy od juniorów, a skończywszy na super seniorach, w następujących konkurencjach: Kata, Kumite, Tameshiwari - łamanie desek oraz walki pokazowe.

Po raz kolejny Turniej Seido Karate w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowany przez Kalwaryjski Klub okazał się wspaniałym widowiskiem. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali turniej na najwyższym poziomie. Sceneria, oprawa zawodów, nagrody i sprawna organizacja to atuty tego turnieju. Uroczyste otwarcie turnieju dopełnił występ bębniarzy z zespołu Wataha Drums. Zawodnicy z UKS Seido Karate Czechowice-Dziedzice wywalczyli 11 medali: 5 złotych, 1 srebrny i 5 brązowych.

Wyniki czechowickiego klubu w konkurencji Kata

1. miejsce - Kopel Małgorzata
1. miejsce - Kruszecka Monika- Kategoria Senior
3. miejsce - Romik Nicolas
3. miejsce - Majcher Maciej


W konkurencji Kumite (walka)

1. miejsce - Neter Szymon
1. miejsce - Wiśniewska Kamila
1. miejsce - Krawczyk Mariusz- Kategoria Senior
2. miejsce - Kubski Marcel
3. miesjce - Mika Szymon
3. miejsce - Kopel Małgorzata
3. miejsce - Komraus Marta


Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, Starostwo Wadowickie oraz Ambasada Japonii w Polsce.

Roman Kruszecki

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.