czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 27 stycznia 2006
  • wyświetleń: 900

W góry i nad wodę z OFS

Animatorzy kultury z Obywatelskiego Forum Samorządowego nie ustają w planowaniu kolejnych imprez dla dzieci i młodzieży z terenu powiatów bielskiego i pszczyńskiego. Jak nam wyjawił lider tego ugrupowania społecznego Grzegorz Tomaszczyk, cykl tegorocznych imprez zorganizowanych przez animatorów z OFS rozpoczną zawody pływackie – Memoriał Stanisława Dziedzica. Impreza odbędzie się 18 marca. Pierwszą wycieczkę górską zaplanowano już na 26 marca. Odbędzie się wówczas rajd na trasie z Wisły-Głębiec do Zwardonia.

W kwietniu odbędą się dwa „Rajdy za złotówkę” z Wilkowic-Bystrej do Brennej i z Ustronia Polany na Biały Krzyż. W maju nie zabraknie miedzy innymi: Krosu rowerowego na terenie Górnego Lasu i MOSiR-u w Czechowicach-Dziedzicach, dwóch Rajdów za złotówkę, zawodów na orientację oraz pierwszej „Przygody pod żaglami” na Morzu Żywieckim.

W czerwcu przewidziano rowerowe zawody na orientację, rajd pieszy i rowerowy w ramach „Nadwiślańskich Spotkań Młodzieży”, „Przygodę pod żaglami” dla dzieci niepełnosprawnych, „Rajd za złotówkę” oraz wielką, dwudniową wyprawę górską z Ustronia przez Stożek i Kubalonkę oraz Baranią Górę do Węgierskiej Górki. Październik, listopad i grudzień zdominują wycieczki w Bieszczady, do Krakowa czy Tarnowskich Gór.

W miesiącach wakacyjnych w naszej działalności dominować będą również obozy młodzieżowe, które OFS chce zorganizować w lipcu na Mazurach, a na przełomie lipca i sierpnia nad Bałtykiem – informuje G. Tomaszczyk.

Szczegółów można szukać, jak również zapisywać się na wybrane imprezy, na stronie internetowej www.ofs.czdz.pl 

(pi)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.