czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 maja 2016
  • wyświetleń: 1756

Sukcesy naszych młodych biegaczy na zawodach w Orłowej

Sukcesami zakończył się udział młodych, czechowickich biegaczy podczas wczorajszych zawodów w ulicznych biegach sztafetowych w Orłowej.

Reklama

Biegacze zostali zaproszeni przez władze partnerskiego miasta Orłowa, a impreza została zorganizowana dla uczczenia 71 rocznicy wyzwolenia miasta. Trasa biegu składała się z 4 odcinków po około 500m każdy.

Nasza sztafeta dziewcząt z rocznika 2004-2005 wygrała biegnąc w składzie: Natalia Laś, Malwina Lazar, Magdalena Michalec oraz Julia Wydra. Również dziewczyny z rocznika 2002-2003 odniosły zwycięstwo w zestawieniu: Julia Magiera, Julia Markiel. Zosia Gajda oraz Julia Mikołajczuk.

Najstarsze dziewczyny z rocznika 1999-2001 zajęły drugie miejsce ulegając ekipie z Rydułtów. Dziewczyny biegły w składzie: Natalia Grobarczyk, Paulina Lubecka, Julia Bułka i Daria Marzec.

Najmłodsi chłopcy byli najlepsi na mecie biegnąc w składzie: Szymon Mikołajczak, Filip Jurzak, Bartek Sliwiński i Dominik Legierski. Starsi chłopcy z rocznika 2002-2003 zajęli drugie miejsce, a nasze miasto reprezentowali: Piotr Rutkowski, Patryk Warso, Bartek Sliwiński i Mateusz Puto.

Bartek-rocznik 2004 pobiegł drugi raz ponieważ przewidziany do sztafety Paweł Wójcik w ostatniej chwili zachorował. Brawo Bartek!

W biegu indywidualnym na 2000m drugie miejsce zajął Samuel Kudyk a III Sebastian Walczak. Kierownikiem ekipy była Pani Iwona Hassny, tłumaczem Pan Otton Szpara. Pani Iwonie pomagały trenerki - Sylwia Ciołkowska i Dagmara Mikołajczuk.

Jan Kobędza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.