czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2016
  • wyświetleń: 866

Piłkarze z GP 3 z Gniewina wrócili z tarczą

Piłkarze Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach - Dziedzicach starają się podążać śladami najlepszych drużyn futbolowych i podnosić swe umiejętności. Podczas pobytu na wycieczce szkolnej we Władysławowie odwiedzili szkołę partnerską - Samorządowe Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Gniewinie - i zagrali mecz towarzyski. Udało się pokonać drużynę z Pomorza i zakończyć zmagania wynikiem 3:2.

Piłkarze z GP 3 z Gniewina wrócili z tarczą
Piłkarze z GP 3 z Gniewina wrócili z tarczą. · fot. Gimnazjum nr 3, www.um.czechowice-dziedzice.pl


Korzystając z zaproszenia, zwiedzili obiekty Hotelu Mistral Sport wchodzące w skład kompleksu, który stanowił centrum pobytowe reprezentacji Hiszpanii podczas Euro 2012. Dziś są one miejscem zgrupowania wielu drużyn sportowych. Było to szczególnie interesujące i zapewne mobilizujące doświadczeniem dla młodych piłkarzy będących członkami Uczniowskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego "Trójka".

Gospodarze umożliwili także poznanie atrakcji turystycznej swojego regionu - wieży widokowej Kaszubskie Oko. Rozpościerał się z niej zachwycający widok, m.in. na pobliskie Jezioro Żarnowieckie, a nawet Bałtyk.

Gimnazjum Publiczne nr 3

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.