czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3324

Turniej piłki nożnej w Zabrzegu na boisku Sokoła - galeria zdjęć

W sobotę 11 czerwca na stadionie klubu sportowego LKS Sokół Zabrzeg odbył się turniej piłkarski dzieci. Najmłodsi zawodnicy z Zabrzega i sąsiednich miejscowości rywalizowali na murawie zabrzeskiego boiska o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta.

Reklama

Turniej piłki nożnej w Zabrzegu - 11.06.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Młodzi piłkarze zostali podzieleni przez organizatorów na dwie grupy wiekowe, po to aby dać równe szanse wszystkim startującym zawodnikom i drużynom.

Końcowa punktacja:

Grupa - I (rocznik 2006 - 2007)
1. Bestwinka
2. Mazańcowice
3. LKS Sokół Zabrzeg I
4. LKS Sokół Zabrzeg II

Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej został Bartek Bieroński, a najlepszym bramkarzem okazał się Sebastian Zając.

Grupa - II (rocznik 2004 - 2005)
1. Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice
2. LKS Sokół Zabrzeg I
3. Przełom Kaniów
4. LKS Sokół Zabrzeg II

Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej został Jan Waliczek, a za najlepszego bramkarza uznano Macieja Iwasiów.

Dyplomy oraz puchary zwycięzcom wręczali: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, radny miejski Krzysztof Jarczok oraz sołtys Zabrzega Andrzej Puskarczyk.

Burmistrz Marian Błachut podziękował wszystkim drużynom za udział w tej pięknej imprezie. Zwycięzcom pogratulował zaś sukcesu.

Organizatorami turnieju oraz fundatorami nagród byli: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, radny Krzysztof Jarczok oraz Zarząd LKS "Sokół" Zabrzeg.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.