czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 22 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2530

Rekordowa ilość młodych biegaczy na starcie XVII Biegu Lipowca - zdjęcia

XVII Bieg Lipowca rozgrywany był w ramach projektu pn. "Biegiem po zdrowie". W tym roku wzięła w nim udział rekordowa ilość zawodników - 591 osób.

XVII Bieg Lipowca - 04.06.2016 · fot. SP Lipowiec


Każdy uczestnik biegu w kategorii szkół podstawowych i młodsi został udekorowany na mecie złotym  medalem. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy przyznawane były za miejsca 1-6 w każdej kategorii.

W trakcie trwania zawodów dzieci i młodzież  oraz starsi mogli wziąć udział konkursie z nagrodami - nagrodą były 2 rowery. Na zakończenie XVII Biegu Lipowca odbyło się podsumowanie całego cyklu biegów przełajowych, które odbyły się w roku szkolnym 2015/2016. Nagrodami rzeczowymi obdarowano wszystkie szkoły, które wzięły udział w całym cyklu biegów. Nagrodzeni zostali również indywidualnie zawodnicy za miejsca 1-6,  którzy wzięli udział we wszystkich biegach organizowanych w ramach projektu pn. "Biegiem po zdrowie".

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.