
Sport
- 17 sierpnia 2016
- wyświetleń: 3862
Znakomity występ czechowickich kajakarzy w Poznaniu - zdjęcia
W dniach 12-14 sierpnia na torze regatowym w Poznaniu odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów. Swój udział na mistrzostwach zaliczyła ekipa kajakarzy z MKS Czechowice-Dziedzice.
Wszyscy zawodnicy potwierdzili swoją wypracowaną formę, zdobywając 4 medale: 3 Brązowe i 1 Srebrny. Jest to znakomity występ kajakarzy, w każdym wyścigu pokazali, że walka trwa od linii startu do mety. Sukces zawodników rokuje duże nadzieje w przyszłości. Teraz zawodnicy udadzą się na zasłużony wypoczynek. Natomiast dwójka z nich - Dawid Byrdek i Piotr Morawski - po tygodniowej przerwie wrócą do "wioseł" i będą przygotowywać się do Mistrzostw Świata w Maratonie, które odbędą się 16-18 września w Brandenburgu (Niemcy).
Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerowi Jakubowi Cebuli!
Wyniki:
K-2 5000 m Dawid Byrdek i Piotr Morawski, 2 miejsce
K-4 500 m Dominik Starowicz, Piotrek Morawski, Dawid Byrdek, Sławomir Chmielewski, 3 miejsce
K-2 200 m Dominik Starowicz i Piotr Morawski, 3 miejsce
K-1 5000 m ADRIAN KULIG, 3m i K-1 1000 m, 8 miejsce
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[FOTO] Kajakarze czechowickiego MKS podsumowali sezon. Za nami uroczysta gala

[FOTO] Sukces kajakarzy MKS na Mistrzostwach Polski w maratonie kajakowym. Zdobyli 12 medali!

[FOTO] Kajakarze czechowickiego MKS na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Racicach

Zmarła kajakarka Ewa Wisła, olimpijka z Moskwy i zawodniczka Górnika Czechowice

Gorący temat[FOTO] Kaniów europejską stolicą kajak polo! Za nami Mistrzostwa Europy

Gorący temat[ZDJĘCIA] LKS Goczałkowice z historycznym awansem do 1/16 STS Pucharu Polski!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

