Reklama

Sport

  • 13 września 2016
  • wyświetleń: 2873

Udane Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży - zdjęcia

Prawie 40 młodych wędkarzy stanęło na brzegu akwenu "Oczko", aby wziąć udział w Jesiennych Zawodach Wędkarskich dla Dzieci i Młodzieży zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wędkarskie "Kaniowski Karp Królewski" w sobotę, 10 września.

Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży - 10.09.2016 · fot. gminabestwina.info


Nazwa "Jesienne" jest trochę na wyrost, ponieważ lato kończy się dopiero za dwa tygodnie, ale sam wrzesień bardziej już kojarzy się z jesienią niż latem, dlatego też tak postanowiono nazwać te zawody. W tym roku okazało się, że jest to zupełnie nietrafiona nazwa, no chyba, że mamy na myśli "złotą polską jesień", to jak najbardziej, ponieważ pogoda w czasie zawodów była wyśmienita, a jeśli do tego dodać, że ryby postanowiły również zadbać o dobre humory wędkarzy, to należy podsumować, że były to niezwykle udane zawody.

W czasie zawodów z okazji Święta Karpia zwycięzca mógł się pochwalić wynikiem 4,39 kg złowionych ryb, natomiast najlepszy młodociany wędkarz w czasie sobotnich Jesiennych Zawodów dla Dzieci i Młodzieży miał na swym koncie 6,45 kg. Tym wędkarzem był Patryk Góra, a wśród złowionych przez niego ryb były piękne okazy karpia. Drugie miejsce zajął Szymon Korczyk - 3,65 kg, trzecie Przemysław Góra - 1,92 kg.

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego "Kaniowski Karp Królewski" przygotował nagrody dla wszystkich uczestników, nad całością zawodów czuwał prezes, Roman Sas, a pomagali mu m.in. zastępca prezesa, Dominik Malinowski, skarbnik Edward Góra, Tomasz Godula, Stanisław Żabka, Józef Gęszka, Marcin Olek i Jan Olek.

BM / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.