czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 października 2016
  • wyświetleń: 1832

World Carp Tournament 2016 na Uroczysku Karpiowym

Przez cały tydzień, od niedzieli, 25 września do soboty, 1 października, na Uroczysku Karpiowym w Czechowicach-Dziedzicach odbywał się World Carp Tournament 2016, będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym - Polish Carp Masters 2017 - Dębowa 2017.

Reklama

World Carp Tournament 2016 na Uroczysku Karpiowym w Czechowicach-Dziedzicach
fot. Jerzy Zużałek


W zawodach tych występował z sukcesami mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, Arkadiusz Góra i wraz z członkiem Stowarzyszenia Wędkarskiego "Kaniowski Karp Królewski, Tomaszem Godulą, zdobył w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce z wynikiem 47,08 kg (zdjęcia - profil facebook Tomasza Goduli).

World Carp Tournament 2016 na Uroczysku Karpiowym w Czechowicach-Dziedzicach
fot. Jerzy Zużałek


Tomasz Godula z Kaniowa okazał się ponadto najlepszy w kategorii Big Fish łowiąc karpia o wadze 17,55 kg.
Tygodniowy pobyt nad wodą to nie tylko łowienie ryb, ale również wiele innych atrakcji, np. konkurs rzutowy do celu i na odległość, konkurs przeciągania liny, konkurs picia piwa na czas, ognisko i muzyka, czyli wspólna integracja zawodników, kilka ciekawych konkursów z wiedzy wędkarstwa karpiowego, itp.
Arkadiusz Góra i Tomasz Godula dzięki zwycięstwu zapewnili sobie start w przyszłorocznym finale Mistrzostw Polsk i w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters.

danielek2002 / klub.czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.