• 14 października 2016
  • wyświetleń: 3094

Passa zwycięstw Marcina Hałasa w nordic walking

Wrzesień i październik były bardzo owocne dla Marcina Hałasa. Na swoim koncie zanotował kilka zwycięstw.

Marcin Hałas
Wrzesień i październik były owocne dla Marcina Hałasa.

Marcin Hałas wrześniową passę zwycięstw i podium w zawodach Nordic Walking rozpoczął od występu i 3. miejsca w Pucharze Europy na 10 km w Villach (3 września Austria).

10 września Marcin wywalczył 1. miejsce w kategorii M30 w V Górskich Mistrzostwach Polski w Nordic Walking w Krynicy Zdrój podczas Festiwalu Biegowego. Dzień później, także w Krynicy Zdrój, stanął na 1. miejscu kategorii M 30 podczas II Mistrzostw Polski w HILL Nordic Walking.

Z kolei w miniony weekend czechowiczanin wystartował w 4. etapie Pucharu Europy w Legnicy i tym samym w klasyfikacji generalnej Puchar Europy 2016 ukończył z brązowym medalem.