czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 listopada 2016
  • wyświetleń: 2578

Kajak poliści rywalizowali na basenie w litewskiej Olicie

Zawodnicy UKS Set Kaniów nie próżnują, mimo iż zasadniczy sezon w kajak polo już się zakończył. W dniach 19 - 20 listopada wzięli udział w rozgrywanym na krytym basenie Open Alytus City Canoe Polo Championship.

Reklama

Kajak Polo, Kaniów, Olita Alytus
Kajak poliści nadal walczą · fot. gminabestwina.info


Nasz reprezentacja składała się głównie z młodych zawodników a rywalizowała z seniorami. Występowali w niej: Kordian Kupczak 2001, Łukasz Pilarz 1990, Kamil Król 2001, Dawid Wizner 1997, Jakub Witkowski 2001, Jan Adamaszek 2002 i Dawid Cebula 2001.

W pierwszym meczu pokonali Forsaž Novgorod 3-2 (bramki: Łukasz Pilarz - 3). Drugi mecz zremisowali z Tri Stichil Moskva 2-2, a bramki strzelili Pilarz i Wizner. W meczu o awans do półfinału wygrali 6 -3 z Alytaus SRC Srautas (bramki: Pilarz - 2, Wizner - 2, Witkowski - 2).

W półfinale doznali pierwszej porażki - 1:2 (w dogrywce, "złotą bramką") z późniejszym zwycięzcą Turnieju, a jedyną bramką zdobył Łukasz Pilarz. W meczu o 3 miejsce spotkali się z Canoepolo Alytaus "Alytus" i wygrali 4:3 zdobywając medal brązowy. Bramki uzyskali: Łukasz Pilarz - 2, Dawid Wizner i Jakub Witkowski po 1.

aka / czecho.pl

źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.