• 26 kwietnia 2006
  • wyświetleń: 1294

Kros rowerowy 1 maja

1 maja (poniedziałek) rozpocznie się wiosenna edycja Czechowickiego Krosu Rowerowego 2006. Rajd zorganizowany został przez Obywatelskie Forum samorządowe oraz Bikers Czechowice Dziedzice.

Przewidziane zostały trzy kategorie: gimnazja, szkoły średnie i kategoria open. Zbiórka będzie miała miejsce na pętli autobusowej Czechowice-Górne o 9.30. Poniżej znajdziecie zasady rajdu.

Ogólne zasady przebiegu zawodów:
W zawodach mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat. Wzdłuż trasy rozstawione będą punkty kontrolne, za których ominięcie przyznawane będą minuty karne. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska najlepszy czasy na odcinku specjalnym oraz uzyska najmniej punktów karnych.

-Od uczestników nie jest pobierana żadna opłata startowa.

-Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne.