czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3100

Mikołajkowy turniej piłkarski żaków i młodzików w Kaniowie

Najmłodsze drużyny piłki nożnej po memoriale Andrzeja Cichowskiego nie miały zbyt wiele czasu na odpoczynek, gdyż czekały je kolejne rozgrywki. Tym razem był to II Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaczków i Młodzików - zawody bardzo nietypowe, gdyż bez klasyfikacji medalowej za to z udziałem samego świętego Mikołaja.

Reklama

Mikołajkowy turniej piłkarski żaków i młodzików - 3.12.2016 · fot. UG Bestwina


W dobrym dziele szacownego biskupa wsparli liczni pomocnicy w postaci zarządu i działaczy LKS "Przełom", sponsorów, rodziców i wolontariuszy. Pomysłodawcą imprezy był Mariusz Cupriak, trener "Przełomu" pracujący z dziećmi i młodzieżą. Rywalizowano trzeciego grudnia w hali sportowej w Kaniowie. Ogółem rozegrane zostały 24 mecze.

W kategorii Żaczków 2009 i młodszych udział wzięli: LKS "Przełom" Kaniów, LKS Bestwina, KS Bystra, LKS "Sokół" Zabrzeg. W kat. Żaczków 2007 i 2008: LKS "Przełom" Kaniów, "Sokół" Zabrzeg, dwie drużyny UMKS "Trójka" Czechowice - Dziedzice, KS Bystra. W kategorii młodzików: LKS Kaniów I, LKS Kaniów II, LKS Bestwina, UMKS "Trójka". Poza tym dwa składy z Kaniowa rozegrały mecze w kat. Żaczków 2010/11.

Złote medale dla wszystkich piłkarzy, nagrody dla najlepszych strzelców i golkiperów rozdał zastępca wójta gminy Bestwina Marcin Kanik, dyrektor CKSiR Grzegorz Boboń i prezes LKS "Przełom" Kaniów Grzegorz Wieczorek.

BM / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.