czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 grudnia 2016
  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 7583

[ZDJĘCIA] Kurs Dietetyki Sportowej i Suplementacji w Sporcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj

Za nami kolejna stacja autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma".

Reklama

Tym razem na zaproszenie Elżbiety Zarębskiej Wyższa Szkoła Trenerska Krzysztofa Stolarczyka przeprowadziła jednodniowy Certyfikowany Kurs Dietetyki Sportowej, poświęcony nauce prawidłowych zasad żywieniowych w sporcie.

Stacja ta adresowana była dla osób , które na co dzień łączą aktywność fizyczną z dietą : zawodników, klubów sportowych, trenerów, instruktorów i nauczycieli . Do pociągu naszego wsiedli zarówno mieszkańcy naszego miasta jak również osoby ze Skoczowa, Żywca, Łodzi, Jastrzębia, Mysłowic, Wisły, Tychów, Rudzicy, oraz Opola.

Certyfikowany Kurs Dietetyki Sportowej i suplementacji w sporcie - fotorelacja · fot. Elżbieta Zarębska


Elżbieta Zarębska: - Dziękuję wszystkim osobom, które tak licznie wzięły udział w kolejnej stacji mojego "Pociągu" , jest mi niezmiernie miło, że mój projekt przyciąga do Czechowic-Dziedzic tak wiele osób spoza naszego miasta.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fitness Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj