czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1899

MRKS przygotowuje się do rundy wiosennej - plan sparingów

We wtorek - 10 stycznia przygotowania do rundy wiosennej w rozgrywkach Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej zainaugurowała czwarta w tabeli drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

Reklama

Wzorem lat ubiegłych przygotowania będą miały urozmaicony przebieg - od tradycyjnych zajęć na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, poprzez treningi w siłowni fitness-parku, aż do jednostek w terenie, a ściślej mówiąc w beskidzkich górach. Nieodłącznym elementem zimowego okresu przygotowawczego będą także mecze sparingowe, których podopieczni trenera Marcina Biskupa mają w planie aż dziewięć.

W styczniu czechowiczanie dwa razy w tygodniu trenować będą na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią (wtorki i czwartki), w środy odbywać będą mocne jednostki w Siłowni Fitness-Parku pod okiem doświadczonej instruktorki Elżbiety Zarębskiej, zaś soboty przeznaczone będą na zdobywanie szczytów w pobliskich górach. Od lutego piłkarze MRKS-u rozpoczną z kolei sparingowy "serial", mierząc się z rywalami od szczebla IV ligi do A-klasy. Nasz zespół skonfrontuje siły m.in. z czwórką beskidzkich czwartoligowców z Czańca, Radziechów, Jasienicy i Landeka, a tuż przed startem rundy rewanżowej swoją formę sprawdzi na tle lidera bielskiej A-klasy. Areną wszystkich kontrolnych potyczek będzie oczywiście sztuczne boisko w Czechowicach-Dziedzicach. Inauguracja wiosennych zmagań zaplanowana jest natomiast na 25/26 marca, a wówczas czechowiczanie wyruszą do Ciśca na pojedynek z zamykającym tabelę Maksymilianem.

Zimą nie zanosi się na większe zmiany w szeregach ekipy MRKS-u, póki co żaden zawodnik nie zgłosił chęci opuszczenia drużyny, kierownictwo klubu nie zamierza także usilnie poszukiwać nowych twarzy.

Plan sparingowy MRKS Czechowice-Dziedzice (zima 2017):

3.02 (piątek, 17:30 - MOSiR) - LKS Czaniec [IV liga śląska, gr.II]
7.02 (wtorek, godz.17:30 - MOSiR) - Niwa Nowa Wieś [wadowicka "okręgówka"]
14.02 (wtorek, godz.17:30 - MOSiR) - GKS Radziechowy-Wieprz [IV liga śląska, gr.II]
18.02 (sobota, godz.17:00 - MOSiR) - Hejnał Kęty [A-klasa Oświęcim]
21.02 (wtorek, godz.17:30 - MOSiR) - Drzewiarz Jasienica [IV liga śląska, gr.II]
25.02 (sobota, godz.11:00 - MOSiR) - Spójnia Landek [IV liga śląska, gr.II]
2.03 (czwartek, godz.17:30 - MOSiR) - LKS Goczałkowice-Zdrój [katowicka "okręgówka", gr.I]
7.03 (wtorek, godz.17:30 - MOSiR) - Zagórzanka Zagórze [wadowicka "okręgówka"]
18.03 (sobota, godz. do ustalenia - MOSiR) - Czarni Jaworze [A-klasa Bielsko-Biała]

Dokładne godziny rozpoczęcia meczów sparingowych mogą ulegać drobnym zmianom.

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.