czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 lutego 2017
  • wyświetleń: 2541

[ZDJĘCIA] Za nami kolejne spotkanie z LONTEX-em na lodowisku

28 stycznia, po raz drugi odbyła się zabawa na miejskim lodowisku organizowana przez LONTEX i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Czechowice-Dziedzice.

Bal karnawałowy na lodowisku - 28.01.2017 · fot. LONTEX


W minioną sobotę, równo o godzinie 15.00 na miejskim lodowisku rozpoczął się bal karnawałowy dla najmłodszych. Kreatywność uczestników zabawy zaskoczyła samych organizatorów. Mogliśmy spotkać najróżniejszych bohaterów bajek, takich jak Pippi Langstrumpf, Pikachu, czy Lord Vader, a także przebrania za renifera, konika, czarownicę, banana, a nawet hot-doga!

Spotkaniu towarzyszyły zabawy z konferansjerem i animatorką oraz konkurs za najlepsze przebranie z atrakcyjnymi nagrodami. Mróz nikomu nie był straszny, gdyż organizatorzy zadbali, aby każdy otrzymał gorącą herbatę i słodki poczęstunek.

Imprezom na lodzie towarzyszy konkurs fotograficzny organizowany na fanpage LONTEX na portalu Facebook. Główną nagrodą jest lot widokowy śmigłowcem nad Czechowicami. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie oraz fanpage LONTEX.

W niedzielę, 26 lutego zapraszamy do wzięcia udziału w ostatniej części "Rzuć wszystko i chodź z LONTEXem na lodowisko!". Na uczestników zabawy czeka mnóstwo atrakcji, a na lodzie będzie można zobaczyć Olafa i Elzę z bajkowej Krainy Lodu.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.