czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 1 marca 2017
  • wyświetleń: 733

Piłkarze MRKS przegrali sparing z Rekordem Bielsko-Biała

Z najmocniejszym przeciwnikiem podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sparowali we wtorkowy wieczór gracze MRKS-u. Czechowicka drużyna na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią zmierzyła się bowiem z czwartą "siłą" III ligi (gr.III) - Rekordem Bielsko-Biała.

Już w 6. minucie faworyzowani goście za sprawą ładnego uderzenia testowanego zawodnika objęli prowadzenie, ale golem jeszcze piękniejszej urody w 13. minucie odpowiedział Krystian Patroń. Przed zmianą stron ponowną zaliczkę bielszczanom celnym trafieniem zapewnił z kolei Łukasz Szędzielarz (32 min.), zaś po przerwie kolejne dwie bramki w szeregach trzecioligowca "dorzucili" jeszcze Matesz Waliczek (57 min.), oraz Dawid Ogrocki (64 min.) i test-mecz zakończył się pewną wygraną rekordzistów 4:1 (2:1).

MRKS Czechowice-Dziedzice - BTS Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:2)

Bramki: 0:1 testowany zawodnik (6 min.), 1:1 Patroń (13 min.), 1:2 Szędzielarz (32 min.), 1:3 Waliczek (57 min.), 1:4 Ogrocki (64 min.)

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl