Reklama

Sport

  • 11 marca 2017
  • wyświetleń: 2816

Twoja-koszulka.pl partnerem Rotuza na kolejny rok

Miło nam ogłosić wszystkim kibicom i sympatykom Rotuza, że dziś została przedłużona o kolejny rok umowa partnerska z firmą twoja-koszulka.pl.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Twoja-koszulka.pl partnerem Rotuza na kolejny rok


Twoja-koszulka.pl już od roku jest Parterem Rotuza, wykonuje dla naszego klubu nadruki, hafty, banery itp. i będzie to robić nadal, za co niezmiernie nam miło.

Twoja-koszulka.pl to firma z siedzibą w Buczkowicach działająca od 2011 roku na rynku regionalnym. Przygotowuje koszulki meczowe dla wielu drużyn piłkarskich z województwa. Z bronowskim klubem współpracuje od 2015 roku i zdaniem Józefa Lekkiego, założyciela firmy jest to współpraca bardzo udana: - praca z Rotuzem przebiega bardzo sprawnie, czy to w zakresie koszulek meczowych, dresów oraz gadżetów klubowych.

Właściciela zapytaliśmy o specyfikę przygotowywania koszulek dla drużyny. - Czasami trzeba je przygotować z dnia na dzień, wtedy liczy się szybkość działania, ale dzięki zaangażowaniu obu stron zawsze udaje się sprostać zadaniu. Nadruk lub haft trzeba przygotowywać bardzo starannie, kilka razy sprawdzać - zdradza kulisy swojej pracy właściciel.

Firma nie ogranicza się do nadruków na sprzęcie sportowym: oferuje szeroki wachlarz znakowania każdego typu odzieży: polary, kurtki, odzież robocza, wizytowa itp. Wśród klientów znajdują się takie marki jak: Brugi, Martes Sport, Hi-Tec, Vita Sport, odzież znakowano także logotypami między innymi: BMW, Microsoft, Fiat. Klientami są również Kluby takie jak: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Katowice, BBTS Podbeskidzie, BKS Bielsko-Biała, Rekord Bielsko-Biała i wiele innych.

Przedsiębiorstwo z Buczkowic stale poszerza swoją ofertę, obecnie zdobi odzież również metodą haftu komputerowego, w tym celu powstała strona internetowa haftujemy.com Zakres działania nie ogranicza się jednak tylko do nadruków na odzieży: na stronie twojdruk.net znajduje się propozycja druku wielkoformatowego dla firm. Przygotowujemy banery, plakaty, roll-upy, siatki reklamowe, folie samoprzylepne i wiele innych.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj