• 16 marca 2017
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 2232

Czechowiccy emeryci zagrali w kręgle - pierwszy taki turniej

W poniedziałek w klubie Chacharnia Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Czechowicach-Dziedzicach zorganizował pierwszy turniej w kręgle o puchar Przewodniczącego Rejonu. Udział w zawodach wzięło 30 zawodniczek i zawodników z trzech kół.

Zwycięzcą turnieju zostało Koło nr 3 Walcowni Metali Dziedzice, które zdobyło Puchar Przewodniczącego Zarządu Rejonowego! Drugie miejsce zajęło Koło nr 6 z Zabrzega, a trzecie Koło nr 11 z Ligoty.

W drużynie Walcowni Metali wystąpili: Janina Kukulak, Zofia Rozmus, Ala Wójtowicz, Roma Bolek, Halina Nieć oraz Piotr Bociński, Zenon Olek, Tadeusz Klimca, Henryk Jodłowiec i Eugeniusz Gmuzdek.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Aniela Rybińska z Koła nr 11 z Ligoty w kategorii kobiet oraz Piotr Bociński z Koła nr 3 Walcowni Metali Dziedzice, który zdobył puchar dla najlepszego zawodnika turnieju!

- Dziękujemy Prezesowi Klubu Chacharnia, panu Krystianowi Potworze oraz pracownikom klubu za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu turnieju oraz za ufundowanie nagrody dla najlepszej zawodniczki turnieju w postaci zgrzewki piwa z Browaru Dziedzice - mówi Eugeniusz Gmuzdek.

Wszyscy zawodnicy na koniec zgodnie uznali, że jesienią spotkają się ponownie w Klubie Chacharnia na 2. edycji turnieju.