Sport

  • 18 marca 2017
  • 31 marca 2017
  • wyświetleń: 1658

III Nadwiślański Maraton na Orientację w kwietniu

W dniach 7-9 kwietnia odbędą się zawody na orientację pod nazwą III Nadwiślański Maraton na Orientację.

Nadwiślański Maraton na Orientację


Bazą imprezy będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Gimnazjum w Rudzicy. Zawodnicy rywalizować będą na kilku dystansach. Do wyboru będzie kilka tras pieszych i rowerowych, od popularyzacyjnych/rekreacyjnych: piesza około 20 km (TP20), rowerowa około 50-60 km (TR50). Dla zaprawionych piechurów/biegaczy będzie trasa około 50 km (TP50), a dla rowerzystów nie bojących się podejmować wyzwania będzie trasa rowerowa około 150 km (TR150). Dla ultramaratończyków będzie przygotowana trasa 100-kilometrowa (TP100).

Dla najmłodszych będzie przygotowana trasa rodzinna, kilkukilometrowa z dodatkowymi niespodziankami, na którą serdecznie zapraszamy okolicznych mieszkańców wraz z dziećmi!

Patronatem honorowym imprezę objął Wójt Gminy Pan Janusz Pierzyna.

Trasy: piesza 50 km i 100 km oraz rowerowa 150 km zaliczane są do ogólnopolskiej klasyfikacji Pucharu Polski w Maratonach na Orientację (http://pmno.pl/, http://maratony.home.pl/ppm/).

Szczegółowe informacje zapraszamy na stronę Maratonu: http://NMnO.nadwislanskirp.pl/
lub na Facebooka: http://www.facebook.com/NadwislanskiRP (nie wymaga posiadania konta na FB).

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów:

Bartess

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.