Sport

  • 20 marca 2017
  • wyświetleń: 7454

Złoto i brąz Roberta Szatanika w ostatnm występie w karierze

W dniach 17-18 marca w Świdnicy odbył się otwarty Puchar Polski w kick boxingu, w którym udział wziął Robert Szatanik. Czechowiczanin zdobył złoty medal i Puchar Polski w wadze do +85kg senior oraz brąz w kategorii do 85kg w light contact.

Robert Szatanik
Robert Szatanik · fot. Robert Szatanik


Jak sam wspomniał jest to zakończenie jego kariery sportowej w wieku 41 lat. - Chciałem jeszcze powalczyć w weteranach, ale niestety walki były zaplanowane na późniejsze godziny, a nasza ekipa musiałaby na mnie czekać, gdyż wszyscy pokończyli już swoje konkurencje. Ale wydaje mi się, że zrobiłem swoje, gdzie mój wyjazd wisiał do końca na włosku z powodu złego samopoczucia mojej ciężarnej żony - powiedział Robert Szatanik po stoczeniu ostatniej walki.

Robert Szatanik
Robert Szatanik na podium · fot. Robert Szatanik


- Udało się i na tym chcę zakończyć całokształt mojej działalności w sporcie. Pozdrawiam tych co mnie wspierali oraz tych co zawsze mnie negowali - zakończył sportowiec.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.