czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 5 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1554

Rotuz Bronów pokonał Żar Międzybrodzie Bialskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Rotuz Bronów gładko ograł na własnym boisku Żar Międzybrodzie Bialskie aż 5:0. To był mecz, który się dobrze oglądało a zawodnikom ewidentnie dobrze się grało.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów pokonał Żar Międzybrodzie Bialskie


Mecz od początku dobrze układał się graczom z Bronowa, byli pewni swych umiejętności i ewidentnie zależało im na zwycięstwie. Drużyna Żaru stawiała opór, ale sił nie starczyło im na długo, już w 5 minucie pewnie umieścił piłkę w bramce Marcin Feruga. W 30 minucie po indywidualnej akcji, gola zdobył Mateusz Wronka. Od tego momentu tępo nieco spadło, a w powietrzu leniwie unosił się zapach grillowanej kiełbaski i trzech punktów. Ekipa przyjezdnych kompletnie nie miała pomysłu na zdobycie gola, każda ich kolejna akcja była neutralizowana przez doskonałych w tym meczu Bartków Bieńko i Świerkota. Przed przerwą szansę na podwyższenie wyniku zaprzepaścił Feruga, twierdząc że przez nierówną murawę, trafił piłkę nie butem a ochraniaczem. W Bronowie nierówna murawa? Dobra wymówka Marcinku...

Po przerwie mecz toczył się nadal w niezłym tempie, ku uciesze licznie zgromadzonej widowni. Gospodarze grali coraz śmielej, popisując się przy tym umiejętnościami technicznymi takimi jak przyjęcie piłki i celne podanie. Nie obyło się również bez efektywnych dryblingów i bezczelnych rajdów z piłką. Efektem były kolejne gole. Najpierw trafił Feruga, ewidentnie był dobrze dysponowany tego dnia. Mimo że spóźnił się jak zwykle na odprawę meczową, to sprawiał wrażenie wypoczętego i pełnego energii, ten brazylijski luz był z resztą widoczny na boisku. Kiedy publiczność coraz głośniej, zaczęła się domagać wpuszczenia na plac gry Krzysztofa Chlebka, piła znów wylądowała w bramce Międzybrodzia, tym razem za sprawą Tomka Sosny. W całym zamieszaniu, kierownik Rotuza pomylił kartki ze zmianami i zamiast Chlebka wpuścił Szczygielskiego. W sumie wyszło całkiem dobrze, bo to Szczygieł zakończył mecz zdobywając bramkę na 5:0.

Oprócz zwycięstwa, cieszą również straty punktów, bezpośrednich rywali Rotuza do awansu. Liga będzie ciekawsza!

UKS Rotuz Bronów vs. LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 5:0

5' Feruga
29' Wronka
68' Feruga
70' Sosna Tomasz
90' Szczygielski

Skład: Krysta, Sosna Tomasz (85' Pisarski), Janik, Urbanek, Tomalik, Sosna Paweł (60' Szczygielski), Bieńko (70' Raczek), Świerkot, Wronka (80' Gorzelnik), Feruga, Pawlus

Rotuz Bronów

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.