czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 maja 2006
  • wyświetleń: 1385

Kolonie na Mazurach i nad morzem

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe zrzesza grupę kilkudziesięciu niezwykle prężnych działaczy i animatorów życia społecznego. OFS słynie z organizacji „Rajdów za złotówkę”. Jest to unikalny w skali kraju pomysł, który umożliwia – głównie dzieciom i młodzieży – poznanie uroczych zakątków Beskidów i Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

W bieżącym roku Obywatelskie Forum Samorządowe rozszerzyło jeszcze swą działalność i organizuje również wycieczki i obozy w innych, odleglejszych regionach kraju. Zapraszamy na obozy w przepięknej okolicy na Mazurach i nad Bałtykiem – zachęca prezes stowarzyszenia Grzegorz Tomaszczyk.

OFS organizuje m. in. od 2 do 16 lipca br. obóz pod namiotami nad Jeziorem Garbaś koło Bakłarzewa na Pojezierzu Suwalskim. Koszt wyprawy wyniesie 590 zł. W wypoczynku nad wodą mogą uczestniczyć dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Młodzi ludzie znajdą się pod opieką doświadczonych wodniaków, którzy zapewnią im liczne atrakcje – wycieczki autokarowe, spływy kajakowe, rejsy żaglówkami i statkami białej floty.

Koloniści będą otrzymywać po cztery posiłki dziennie. Dla kogoś, kto chce przeżyć młodzieńczą przygodę, ważne jest także to, iż młodzi ludzie będą zakwaterowani w dziesięcioosobowych namiotach w lesie tuż przy jeziorze.

Ktoś, kto woli nadmorskie wycieczki rowerowe, autokarowe i rejsy po Bałtyku, może jechać z nami do Starego Borku w pobliżu Kołobrzegu – dodaje animator życia społecznego z OFS Grzegorz Lubecki.

Obywatelskie Forum Samorządowe właśnie w Starym Borku organizuje od 21 lipca do 3 sierpnia obóz dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Tam także młodzież otrzymywać będzie cztery posiłki dziennie. Zostanie zakwaterowana w dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach w hoteliku turystycznym. Koszt pobytu nad morzem wyniesie 620 zł.

Na obie imprezy można się jeszcze zapisywać do 30 maja 2006 r. Dobrze byłoby zrobić to szybko, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 032-214-08-18 lub na stronie internetowej Obywatelskiego Forum Samorządowego www.ofs.czdz.pl

Jan Picheta

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.