czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 28 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1817

Beskidzka Koniczynka partnerem Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Rotuz Bronów ma kolejnego partnera. Do grona dołączyła firma transportowa Beskidzka Koniczynka, specjalizująca się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Dzięki współpracy zostanie zakupiony sprzęt sportowy m.in. cztery profesjonalne bramki treningowe dla zawodników Klubu.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy, że współpraca pomiędzy UKS Rotuz Bronów a Beskidzka Koniczynka będzie owocna i długotrwała.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Firma Beskidzka Koniczynka rozpoczęła działalność w sektorze transportowym w roku 2003. Specjalnością firmy są usługi transportowe - planowe, terminowe, ekspresowe - świadczone zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Sposobem kształtowania strategii działania i strategii marketingowej przez przedsiębiorstwo była od początku dywersyfikacja działalności, czego efektem było stworzenie pionu transportu w firmie. Zdobyte doświadczenie w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej oraz konsekwentne budowanie marki na rynku pozwalają na kolejne inwestycje, jak również rozwijanie usług około transportowych.

Więcej na: www.beskidzkakoniczynka.com.pl.

Rotuz Bronów

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.