Sport

  • 4 maja 2017
  • wyświetleń: 2277

Cenny remis Rotuza na bielskim Rekordzie

Biorąc pod uwagę wszystkie zaistniałe okoliczności przed meczem, bezbramkowy remis w niedzielnym meczu z Rekordem każdy z Bronowa brałby w ciemno. No i się udało, co więcej, był to wynik zasłużony i sprawiedliwy.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Cenny remis Rotuza na Rekordzie


Drużyna z Bronowa przystępowała do tego prestiżowego pojedynku, przetrzebiona nieobecnościami i zawieszeniami podstawowych zawodników. Eksperymentalne zestawienie formacji defensywnej, raczej nie wróżyło nic dobrego, tym bardziej biorąc pod uwagę szybkość i wyszkolenie techniczne rywali z Bielska. Mecz okazał jednak bardzo wyrównany, mimo że więcej atutów było po stronie lidera ligi, to szczelna i zdyscyplinowana defensywa Bronowskiego giganta nie dopuściła do utraty gola. Dodatkowo Krysta bronił jak w transie, nawet gdy rywal ustawił piłkę na 11 metrze, to on niczym bohater komiksów sparował piłkę siłą umysłu po za bramkę. Wynik bezbramkowy z całą pewnością, bardziej cieszy przyjezdnych, dziki czemu Rotuz ciągle liczy się w walce o awans.

BTS Rekord Bielsko-Biała II ys UKS Rotuz Bronów 0:0

Skład Rotuza: Krysta, Sosna Tomasz, Pawlus, Bieńko, Gorzelnik, Pietrusiak (85' Chlebek) Raczek, Świerkot, Wronka, Sosna Paweł, Szczygielski

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj