Sport

  • 31 maja 2017
  • 6 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4127

Podsumowanie cyklu "Biegiem po zdrowie"

W sobotę, 3 czerwca przy szkole podstawowej nr 3 na Lipowcu oraz terenach przyległych, odbył się "XVIII Bieg Lipowca". Był to również ostatni bieg z cyklu "Biegiem po zdrowie" na którym podsumowaliśmy cały sezon biegowy.

Najlepszych 6 zawodników (w przypadku szkół ponadgimnazjalnych 3 zawodników) cyklu "Biegiem po zdrowie" z każdej kategorii wiekowej otrzymało nagrodę rzeczową w postaci softshella. Warunkiem otrzymania nagrody za zajęte miejsce był udział w minimum 3 biegach. Nagrody w postaci sprzętu sportowego otrzymały również szkoły, które w każdym biegu cyklu wystawiły minimum 10 zawodników, nagrody dla szkół ufundowała firma Polwax.

Nagrodzone szkoły to: SP 2, SP 3 Lipowiec, SP 4, SP 5, SP Zabrzeg, SP Bronów, gimnazjum w Zabrzegu oraz gimnazjum Katolickie.

Klasyfikacja cyklu "Biegiem po zdrowie": http://s2.input.com.pl/mosir_biegiem_po_zdrowie/kategorie_wiekowe.php?

Serdeczne podziękowania dla Organizatorów wszystkich 7 biegów cyklu oraz dla osób i firm wspomagających każdy bieg. Już teraz zapraszamy do udziału w III edycji cyklu, która rozpocznie się we wrześniu biegiem Olimpijczyka.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.