czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2015

Cud się nie zdarzył. Rotuz na kolejny sezon w B-Klasie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Mimo zwycięstwa w meczu ostatniej kolejki z Orłem Kozy, zespół z Bronowa pozostanie co najmniej na jeden sezon w Bielskiej B-Klasie. Wszystko za sprawą ekipy z Hecznarowic, która mimo małych problemów, planowo pokonała rywala i zajęła 2. miejsce w tabeli, premiujące awansem o klasę wyżej.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Cud się nie zdarzył. Rotuz na kolejny sezon w B-Klasie


Jak się okazało, kluczowym meczem tej rundy było remisowe spotkanie Rotuza z Hecznarowicami. Gdyby w tym spotkaniu zwyciężyli Bronowianie, to właśnie teraz oni świętowali by awans do bielskiej A-Klasy. W Bronowie trzeba przełknąć gorycz tej porażki, wyciągnąć odpowiednie wnioski i powoli myśleć o następnym sezonie.

Mecz z Kozami był dobrym obrazem zakończonej rundy wiosennej w wykonaniu Rotuza. Mianowicie to gracze z Bronowa jak zwykle prowadzili grę, stwarzali masę sytuacji strzeleckich, grali solidnie w defensywie. Jednak to przyjezdni, przy pierwszej lepszej sytuacji zdobywali gola. W sobotnim meczu udało się zdobyć jednak więcej goli od rywala, niestety w kilku meczach tego sezonu zabrakło czasu lub szczęścia. Dlatego też, mimo że przez większość sezonu nad zespołem z Bronowa wisiało widmo awansu, ostatecznie Rotuziaki muszą zadowolić się zaledwie 3. miejscem.

Mimo że główny cel, jakim był awans, nie został zrealizowany, na pocieszenie należy przypomnieć, że zespół z Bronowa jest najlepszą drużyną w gminie Czechowice-Dziedzice i to mimo najkrótszej historii, najgorszego zaplecza sportowego, ale za to przy największej oglądalności rozgrywanych meczów.

UKS Rotuz Bronów vs LKS Orzeł Kozy 5:3

2' Sosna Tomasz
45' Pawlus Marek (rzut karny)
53' Sosna Tomasz
83' Pawlus Marek
88' Urbanek Patryk

Skład Rotuza: Krysta, Gorzelnik, Janik, Urbanek, Tomalik, Sosna Tomasz, Świerkot, Raczek, Feruga (50' Sosna Paweł), Wronka (85' Chlebek), Pawlus (87' Gaszczyk)

Już niebawem obszerna relacja z meczu na kanale ŁączyNasRotuz.

Rotuz Bronów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj