czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 czerwca 2017
  • 22 lipca 2017
  • wyświetleń: 3472

V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów

Za nami:

22 lipca w Kaniowie odbędzie się V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów.

Reklama

W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18. roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica) , a także zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. W turnieju może startować maksymalnie 10 drużyn, które zagrają na jednej połowie systemem 6+1. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10.

Zgłoszenia drużyn należy wysłać na maila: biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod numer: 730-089-316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 15 lipca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezes

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.