czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 31 lipca 2017
  • 20 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3000

Coś dla miłośników dwóch kółek: II Ogrodowy Piknik Rowerowy

Za nami:

20 sierpnia w Czechowicach-Dziedzicach po raz drugi odbędzie się Ogrodowy Piknik Rowerowy. Będzie to impreza towarzysząca obchodom Dni Czechowic-Dziedzic.

Program pikniku:
  • Godz. 10.00 - 13.30 - przejazd trasy rowerami między punktami kontrolnymi na metę Pikniku - Ogród "Relaks"(naprzeciw PKP "Przystanek"). Nie ma wspólnego startu. Przejazd trasy indywidualnie z dowolnego miejsca.

  • Punkty kontrolne w ilości 9 szt. zlokalizowane będą na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Czechowicach-Dziedzicach. Dokładna lokalizacja punktów kontrolnych oraz sugerowana trasa przejazdu przedstawione są na kartach uczestnictwa.

  • Do godz. 14.00 - przejazd na metę Pikniku - możliwość skorzystania z ciepłego posiłku, napojów, wzięcia udziału w losowaniu nagród dla uczestników Pikniku, możliwość wzięcia udziału w konkursie z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych.


Długość trasy przejazdu: ok. 30,00 km
Organizator imprezy: Rodzinny Ogród Działkowy "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach.

II Ogrodowy Piknik Rowerowy - jako impreza publiczna wspierany jest finansowo przez Gminę Czechowice - Dziedzice - skierowany do wszystkich miłośników rekreacji rowerowej a zorganizowany również dla uczczenia 120-lecia istnienia ogrodnictwa działkowego na ziemiach polskich ( 1897-2017).

Zapisy na udział w Pikniku wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 15 zł od uczestnika, pobraniem koszulki pamiątkowej, pobraniem karty uczestnictwa z regulaminem Pikniku, opisem sugerowanej trasy przejazdu wraz z lokalizacją punktów kontrolnych prowadzone będą:
  • W dniach: (01 - 18) sierpnia 2017r w godz. 15.00 - 18.00 w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks".
  • W dniu Pikniku w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks", w godz. 8.30 - 9.30.

kk / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.