Sport

  • 8 września 2017
  • 26 września 2017
  • wyświetleń: 4811

[ZDJĘCIA] Turniej piłki nożnej dla dzieci w Zabrzegu

W sobotę 16 września, na obiekcie sportowym w Zabrzegu odbył się III Turniej Piłkarski Dzieci o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Turniej piłki nożnej dla dzieci w Zabrzegu - 16.09.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Drużyny biorące udział: grupa I - rocznik 2006-2007- UMKS Czechowice- Dziedzice, LKS Ligota, LKS Przełom Kaniów, LKS Sokół Zabrzeg; grupa II - rocznik 2008 i młodsi- LKS Ligota , LKS Mazańcowice, Przełom Kaniów, Sokół Zabrzeg.

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2006-2007)
1. LKS Ligota
2. LKS Sokół Zabrzeg
3. UMKS Czechowice- Dziedzice
4. LKS Przełom Kaniów

Najlepszy bramkarz w tej kategorii wiekowej: Szymon Wrzoł (Sokół Zabrzeg).

Najlepszy zawodnik: Kamil Waszek (LKS Ligota).

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2008 i młodsi)
1. LKS Mazańcowice
2. LKS Przełom Kaniów
3. LKS Sokół Zabrzeg
4. LKS Ligota

Najlepszy bramkarz w tej kategorii wiekowej: Krystian Wróbel (LKS Przełom Kaniów).

Najlepszy zawodnik: Maksymilian Piekarczyk (LKS Mazańcowice).

Organizatorzy turnieju : Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Zarząd LKS Sokół Zabrzeg, Radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Krzysztof Jarczok.

W trakcie zawodów uczestniczy oraz kibice zostali ugoszczeni domowymi wypiekami i ciepłymi napojami. Po meczach na zawodników czekał również ciepły posiłek.

Wręczenia nagród i pucharów dokonali: Marian Błachut Burmistrz Czechowic-Dziedzic, Sołtys Zabrzega Andrzej Puskarczyk oraz Radny Krzysztof Jarczok.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał złoty medal.

- Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Czechowic-Dziedzic Marianowi Błachutowi za objęcie patronatem turnieju piłkarskiego oraz ufundowanie nagród i pucharów, rodzicom dzieci za przygotowanie domowych wypieków, zaś Państwu Iwonie i Sebastianowi Świeżym za pomoc i zaangażowanie przy przygotowaniu zawodów - dodaje Radny Krzysztof Jarczok.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.