Sport

  • 12 października 2017
  • 15 października 2017
  • wyświetleń: 3155

W niedzielę derby: Ligota vs Bronów. Stawką pozycja lidera!

Za nami:

Przed nami niezwykle emocjonujące starcie na czele B-Klasowej tabeli. Zespół z Ligoty aktualny wicelider tabeli, podejmuje na własnym terenie rywala "zza miedzy" i aktualnego lidera, mianowicie Rotuz Bronów.

Od ostatniej rywalizacji na nowym obiekcie Ligoty wiele się zmieniło. Zespół rozwinął się sportowo, a obok nowej płyty boiska powstał nowoczesny kompleks szatni. Co dowodzi tylko, że miejsce do tej pory wykorzystywane pod uprawy, może przeistoczyć się dzięki kilku operatywnym działaczom na szczeblu lokalnym i gminnym w coś naprawdę imponującego.

Obecnie z całą pewnością będzie to zaplecze piłkarskie, jakiego zazdrościć będzie Ligocie cała B-Klasa, a każdy zawodnik z chęcią zagra na tym obiekcie. Gracze Rotuza na razie mogą tylko pomarzyć o takich warunkach, jednak wg zapewnień władz miasta niebawem przyjdzie czas na bronowski klub, w którym regularnie trenuje około setka zawodników, z czego zdecydowana większość to dzieci.

Od ostatniego pojedynku derbowego rozwinął się również sportowo sam zespół z Ligoty, dzięki czemu ich jedynym celem nie będzie uniemożliwienie awansu Rotuzowi, lecz walka o awans dla własnej drużyny. Dlatego też niedzielne derby powinny być pozycją obowiązkową dla każdego kibica piłki kopanej w naszym regionie.

Czy o zwycięstwie zadecyduje taktyka, umiejętności indywidualne, szczęście, a może błąd sędziego?Wszystkie scenariusze wydają się bardzo prawdopodobne!

Niedziela, 15 października godz. 16.00, boisko w Ligocie.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj